Nożyce do żywopłotów

Nożyce do żywopłotów HSE 81 Stihl

hse 81

Trwałe, elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w bardzo mocny silnik - 650 W. Przeznaczone do cięcia twardych żywopłotów. Większy zasięg dzięki przestawnemu uchwytowi z 5 pozycjami roboczymi. Duży odstęp między zębami. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.

 

 

 

Czytaj więcej: Nożyce do żywopłotów HSE 81 Stihl

Nożyce do żywopłotów HSE 71 Stihl

hse 71

Elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w silnik o niskim poziomie wibracji i dużej mocy 600 W do cięcia twardych żywopłotów. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie. 2 długości listwy tnącej. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.
 
 
 
 

Nożyce do żywopłotów HSE 61 Stihl

 hse 61Ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów z mocnym (500W) silnikiem o niskim poziomie wibracji. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.

 

Czytaj więcej: Nożyce do żywopłotów HSE 61 Stihl

Nozyce do żywopłotów HSE 52 Stihl

hse 52

Lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL, charakteryzujące się cichym trybem pracy. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.

Czytaj więcej: Nozyce do żywopłotów HSE 52 Stihl

cięcie sadu łopaty mechaniczne glebozarka podłoża kultywator Dragone przygotowanie podcinacz korzeni listwy do cięcia rozdrabniacz gałęzi frezarko-sadzarka cięcie mechaniczne Bomet platforma sadownicza opryskiwacz sadowniczy brona Rosatello, platforma samojezdna listwa tnąca Moreni głębosz brona aktywna brona talerzowa bivanga platforma doczepiana podłoże pod borówki Ditta Athos MCMS orizzonti